Besimėgaudami saulės voniomis pamirštate, kad ji ne tik praskaidrina nuotaiką ir suteikia energijos, bet gali pakenkti odai.

Atsakingai mėgaukitės laisvalaikiu gryname ore bei pasirūpinkite savimi ir savo artimaisiais. Dabar Eurovaistinė vaistinėse apsaugos priemonėms nuo saulės taikoma -30 proc. nuolaida su lojalumo kortele!

Pasiūlymas galioja 2022 05 03-2022 05 31, lojaliems EUROVAISTINĖS klientams, pateikus EUROVAISTINĖS kortelę, perkant EUROVAISTINĖS vaistinėse ir internetu www.eurovaistine.lt. Nuolaidos taikomos tik patvirtintam prekių sąrašui, kurio galite teirautis vaistinėse. Nuolaidos netaikomos produktų rinkiniams ir  prekėms, kurioms taikomos kitos akcijos, nuolaidos ir pasiūlymai. Nuolaidos nesumuojamos ir skaičiuojamos nuo įprastinės kainos perkant be EUROVAISTINĖS kortelės. Prekių kainos gali skirtis perkant EUROVAISTINĖS vaistinėse ir internetu www.eurovaistine.lt. Pasiūlymo sąlygos bet kada gali keistis. Prekių skaičius ribotas. Neradę prekių vienoje EUROVAISTINĖJE, ieškokite kitoje.

Grįžti į Pasiūlymas