Naujienos

PUPOJE – RAUDONOS NOSYS!

2020 8 rugsėjo d.

Nuo šiol prekybos centre PUPA galėsite ne tik apsipirkti, bet ir susipažinti su organizacijos „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai‟ atstovais. 10-metį švenčianti organizacija humoru teikia emocinę ir psichosocialinę pagalbą labiausiai pažeidžiamoms visuomenės grupėms ir kviečia prisidėti prie džiaugsmo misijos! Turėsite galimybę pabendrauti su klubo atstovais ir sužinoti apie organizacijos veiklą bei...

Plačiau

PC PUPA — ŠEIMŲ TURGELIS!

2020 2 rugsėjo d.

Mažieji auga ne dienomis, o valandomis. Rugsėjo 5 d. šeimų turgelyje — unikali proga keistis, parduoti, pirkti ir dovanoti vaikų išaugtus rūbus bei daiktus. Čia taip pat rinksime daiktus nepasiturinčioms rajono šeimoms. Laukiame jūsų prekybos centro PUPA lauko aikštelėje šį šeštadienį nuo 10 iki 14 val. Daugiau apie renginį: https://www.facebook.com/events/585032685496952/

Plačiau

SU RUGSĖJO 1-ĄJA!

2020 1 rugsėjo d.

SU RUGSĖJO 1-ĄJA!

2020 1 rugsėjo d.

Mokykla, išsiilgti klasės draugai ir gražus saulėtas ruduo. Prekybos centras PUPA sveikina visus su naujų mokslo metų pradžia ir linki turiningo bei žingeidaus rudens sezono!

Plačiau

VASAROS PABAIGOS ŠVENTĖ SU KAKE MAKE!

2020 17 rugpjūčio d.

Kakės Makės pasirodymas, Robotikos mokyklos užsiėmimai, vaflių kepimas ir šeimos pusryčiai, siurbčiojant pačių pagamintus vaisių kokteilius. Rugpjūčio 30 dieną, sekmadienį, 11–15 val. prekybos centras PUPA kviečia spalvingai ir džiugiai išlydėti vasarą drauge!

Plačiau

IŠLYDIM VASARĄ!

IŠLYDIM VASARĄ!

2020 17 rugpjūčio d.

Tokia laukiama ir visuomet per trumpa! Išlydėkime vasarą drauge ir pasiruoškime naujiems iššūkiams mokykloje bei darbuose. Prekybos centras Pupa skelbia dviejų savaičių vasaros išlydėtuvių maratoną, kuriame – specialūs pasiūlymai prekėms bei paslaugoms.

Plačiau

PASVEIKINK SU DRAUGŲ DIENA!

2020 21 liepos d.

Tikra draugystė su metais tik stiprėja. Šiandien visame pasaulyje švenčiama draugų diena, tad užsuk į prekybos centrą PUPA mažos dovanėlės savo brangiems bičiuliams.

Plačiau