Septintus metus iš eilės, VšĮ Kūrybinės dirbtuvės „Beepart“ kviečia vilniečius ir miesto svečius į organizuojamą Vilniaus šviesų festivalį „Beepositive“ 2017. Tai interaktyviausias Vilniaus miesto renginys-festivalis, žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. „Beepositive“ festivalis yra didžiausia galerija Lietuvoje po atviru dangumi. Jo metu, menininkai iš Lietuvos ir užsienio pristatys įvairias šviesos instaliacijas. Renginys yra nemokamas ir kviečia sudalyvauti visus norinčius.

 

Šiais metais festivalio teritorija išsiplėtė iki pat prekybos centro PUPA. Tai bus pradinis festivalio taškas, todėl ekskursiją pradėjus nuo Pupos ir šalia jos esančios interaktyvios instaliacijos, susidarys nuoseklus maršrutas link Senosios Pilaitės. Prekybos centrą ir pagrindinę festivalio teritoriją skiria judrus Pilaitės prospektas, o jį kirtus per požeminę perėją, joje lauks dar viena šviesos instaliacija.

 

Šių metų spalio 13 d. festivalis prasidės dviem įžanginiais renginiais. Visi norintys galės sudalyvauti „Guerrilla Lighting“ ture, kurio metu apsišvies ir pasakos savo istoriją keliolika Vilniaus senamiesčio pastatų.

Tą pačią dieną Lietuvos Architektų Sąjungoje vyks uždara konferencija. Į ją bus kviečiami architektai, apšvietėjai, menininkai, investuotojai, nekilnojamo turto vystytojai, savivaldybės atstovai. Renginio tematika – architektūrinis / urbanistinis ir meninis apšvietimas.

Spalio 14 d. vakare visų lauks pagrindinis „Beepositive“ 2017 festivalio renginys Senosios Pilaitės teritorijoje. 16 – ikos hektarų erdvėje vienam vakarui įsikurs apie 50 įvairių menininkų sukurtų interaktyvių šviesos instaliacijų. Pozityvią renginio atmosferą kurs elektroninės muzikos garsai.

Daugiau informacijos: www.beepositive.lt